Hoş Geldin! | Oturum Aç | Hesap Aç | Ödül Mil Programı | Tavsiye Et Ödül Mil Kazan
» Ana Sayfa » İçerikler » Ödül Mil Programı


BreakOutdoor - Ödül Mil Programı 

BreakOutdoor Ödül Mil programı; yurtiçi ve yurtdışında, yeni kültürleri keşfetmekten haz alan, doğayı seven, katılımcı ruha sahip üyelerini, bu doğrultuda yaşam tarzlarını zenginleştirmelerine teşvik eden programdır.

Sistem Nasıl Çalışır ? Nasıl Kazandırır ?

- Sadece email adresiniz ve isminizle üye olduğunuzda 1000 Mil Kazanırsınız.
- Tavsiye et formundan, arkadaşlarınızın e-mail adreslerini girerek onlara davetiye gönderdiğinizde, sizin referansınızla üye olan her bir arkadaşınız için 25 er ödül Mil kazanırsınız.
- Breakoutdoor'da herhangi bir aktiviteye katıldığınızda, her etkinliğin altında belirtilmiş, "kazanacağınız Ödül Mil " miktarı kadar Mil kazanmaya devam edersiniz
- Dahası, tavsiye edip üye olmasını sağladığınız arkadaşınız, Breakoutdoor.com'dan ilk etkinliğine katıldığında, kazandığı kadar ödül Mil'i, siz de kazanırsınız.
- Biriken Ödül Milleriniz, her bir tur ya da etkinliğin yanında, oturum açtığınızda görebileceğiniz Mil değerine ulaştığında; bu faaliyete ücretsiz katılmaya hak kazanmış olursunuz.
- Kısaca sadece belirlenmiş bir tura veya etkinliğe değil, ödül Millerinizin yettiği ve istediğiniz tur/faaliyeti seçme özgürlüğüne sahipsiniz.

Gerçek bir Mil Hikayesi

Elif hanım, üç arkadaşı ile beraber 2400 Mil kazandıran Küba turu için rezervasyon yapmak istedi. Önce breakoutdoor.com 'a üye oldu 1000 ödül Mil kazandı.
Sonra diğer üç arkadaşına Breakoutdoor.com'u tavsiye edip üye yaparak yine 75 ödül Mil kazandı. O  üç arkadaşı da aynı yurtdışı turuna rezervasyon yapıtdığında, Elif hanımın toplam 8275 ödül mili oldu.
Arkadaşları ise 1000 üyelik Mili + 2400 tur katılım Mili olmak üzere, her biri toplam 3400 ödül Mil sahibi oldu.
Elif hanım Küba yurtdışı turu dönüşünde, kazanmış olduğu ödül millerinin yettiği birçok turdan, 6200 Mil değerinde, yılbaşı için düzenlenen "Ayvalik, Cunda, Kazdağları" turunu tercih ederek, ücretsiz yılbaşı turuna katıldı.
Diğer üç arkadaşı ise kazandıkları ödül milleri ile haftasonu Abant Turuna ücretsiz katıldılar. Üstelik Milleri ikişer kişilik rezervasyon yapmaya yetiyordu.

Gezdikçe, Tavsiye Ettikçe Daha Çok Gezin

Biz bu ödül sistemine gezdikçe gezdiren Ödül Mil Programı diyoruz. Size sadece, Türkiye'nin seçilmiş sağlayıcılarından bir araya getirdiğimiz deneyimlenmiş Kültür ve Doğa Gezileri programlarına katılırken BreakOutdoor'u tercih etmek kalıyor. Ödül Mil programına katılmakla, bir sonraki gezinizin motivasyonu kendiliğinden oluşmuş oluyor. Sağlılklı, dolu dolu bir yaşam adına, yaptığımız bu samimi daveti değerlendirmeniz dileğiyle.

Ödül Mil programı koşullarını, güncel şekilde Hesabım bölümünden takip edebilir, BreakOutdoor.com'a giriş yaptıktan sonra milleriniz ile katılabileceğiniz tur ve etkinlikleri görebilirsiniz.

BreakOutdoor, yurtdışı ve yurtiçi kültür ve doğa turları, sportif faaliyetler ve eğitimleri gibi tüm hizmetlerini, TURSAB A-6965 lisanslı Teleskop Turizm Seyahat Acentası güvencesiyle sunmaktadır. 


© 2010 - 2018 BreakOutdoor.com - Tüm Hakları Saklıdır Bu sayfa 0.17 saniyede oluşturuldu ve
0.17
saniyede gösterildi