Hoş Geldin! | Oturum Aç | Hesap Aç | Ödül Mil Programı | Tavsiye Et Ödül Mil Kazan
« Ana sayfa

   
-
Rezervasyon için son tarih; 26 Ekim 2010 - 06:00
Etkinlik  -  Yenice, Karabük
 
Sona Erdi. Benzer tur ve etkinlikler...
Facebook    Twitter    LinkedIn    FriendFeed

Etkinliklere katıldıkça birikecek millerinizle, tercih edeceğiniz etkinliklere ücretsiz katılma imkanına ulaşırsınız. Mil sistemi hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

Kazanacağınız Ödül Mil : 140

» Etkinlik / Tur AyrıntılarıEtkinlik Tanımı
Karabük Yenice Kaymakamlığının desteğiyle, turizme henüz yeni kazandırılan bir bölge olan Yenice Ormanlarını keşfediyoruz.

Genel Etkinlik Bilgisi
Karabük Yenice Kaymakamlığının desteğiyle, turizme henüz yeni kazandırılan bir bölge olan Yenice Ormanlarını keşfediyoruz. Sonbaharın en güzel yaşandığı mekanlardan biri olan Yedigöller'de doğa yürüyüşü yapacağız.

Etkinlik Programı
Perşembe İstanbul'dan hareket
23:30 İncirli Boyner Mağazası önü; 24:00 Taksim AKM; 00:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi'nin önünde buluşuyor, gezi boyunca beraber olacağımız rehber ve kaptanlarımızla tanıştıktan sonra Bolu, Gerede, Karabük güzergahını izleyen yaklaşık 6 saat sürecek 410 kilometrelik yolculuğumuza başlıyoruz.

1. Gün Cuma
Sabah saatlerinde Yenice Kent Ormanı'na ulaşıyoruz. Doğanın içinde dere kenarında kahvaltı ile güne harika bir başlangıç yapıyoruz. Karabük Yenice Kaymakamlığının desteğiyle turizm'e henüz yeni kazandırılan bir bölge olan Yenice Ormanlarını keşfe Eğriova göletine yapacağımız çevre gezisiyle başlıyoruz. Sonbaharın renk cümbüşünü doyasıya yaşayacağımız fotoğraf tadındaki gezimiz ardından tesisimize dönüyoruz.

2. Gün Cumartesi
Sabah Kahvaltının ardından Yenice Ormanları'dan ki keşfimize devam ediyor. Sorgun Yaylası ve Keltepe zirvesi bugünkü rotamız. Akşam saatlerinde yeniden tesisimize geri dönüyoruz.

3.Gün Pazar
Sabah kahvaltının ardından Yedigöller Milli Parkı'na hareket ediyoruz. Sonbaharda ziyaretçilerine harika manzaralar sunan Yedigöller'i gezmeye başlıyoruz. İnce, Sazlı, Nazlı, Küçük, Büyük, Derin ve Seringöl arasında yapacağımız fotoğraf tadındaki yürüyüşlerin ardından öğle yemeğini alıyoruz. Daha sonra Kapankaya tepesi (1298 mt) ve Anıt Çamı ziyaret ediyor ve İstanbul'a dönüyoruz.


Acente Notu
Sonbahar ayları yolculuklar için en keyifli zamanlardır. Aşırı sıcakların ve çılgın kalabalıkların azaldığı söz konusu aylarda seyahat etmenin tadına doyum olmaz. Ancak bu coğrafyada herşeyi göreceğim iddiasıyla yola çıkmamalı. Anadolu'da mesafeler uzundur.
Herhangi bir tura katıldığınızda bir gün içinde çok yer görebilirsiniz. Ama sadece görürsünüz, gittiğiniz mekanı yaşayamaz, hissedemezsiniz. Gezi programlarımızı bu durumu göz önüne alarak düzenledik. Gittiğiniz yerlere ve kendinize geniş zamanlar ayırmanıza olanak veren bu tur programınıı hazırladık. Zaten kısa olan tatilinizi yollarda geçirmeyin, Tatilinizi koşa koşa değil, doya doya yaşayın diye.


Fiyata Dahil Olanlar
Bütün ulaşımlar, 3 kahvaltı, 2 akşam yemeği, 2 gece konaklama, pazar öğle barbekü dahildir.

Fiyata Dahil Olmayanlar
Belirtilenlerin dışındaki harcamalar, örenyeri girişleri, Seyahat Sigortası ve Rehberlik ücreti: Tam 20 TL'dir . Konuklarımız söz konusu bu bedelleri araçta rehbere ödeyeceklerdir.

Konaklama
Yenice Kent Omanı Ahşap Konak

Ulaşım
Katiılımcı sayısına göre 17 veya 27 kişilik yatar koltuklu turizm araçları.

Etkinlik / Tur Tipi
Fotoğraf Gezisi, Yürüyüş / Trekking

Turda Gezilecek Yerler
Yenice, Karabük ( Karadeniz Bölgesi ), Yedigöller ( Merkez, Bolu, Karadeniz Bölgesi )

Tur Katılım Noktaları
İstanbul, Taksim Akm Önü, Beyoğlu, İstanbul, 28 Ekim 2010 - 00:00
İstanbul, Kadıköy Evlendirme Dairesi, Kadıköy, İstanbul, 28 Ekim 2010 - 00:30
İstanbul, İncirli Boyner, Bakırköy, İstanbul, 28 Ekim 2010 - 23:30


» Facebook Paylaşımları & Yorumlar
» Etkinlik / Tur Tarih Bilgileri


Etkinlik/Tur Başlangıç Günü / Saati : 28 Ekim 2010 - 23:30
Etkinlik/Tur Bitiş Günü / Saati : 31 Ekim 2010 - 22:00
Rezervasyon İptali İçin Son Tarih : 26 Ekim 2010 - 06:00
Rezervasyon Bitiş Günü / Saati : 26 Ekim 2010 - 06:00


© 2010 - 2018 BreakOutdoor.com - Tüm Hakları Saklıdır Bu sayfa 0.49 saniyede oluşturuldu ve
0.49
saniyede gösterildi