Hoş Geldin! | Oturum Aç | Hesap Aç | Ödül Mil Programı | Tavsiye Et Ödül Mil Kazan
« Ana sayfa

   
-
Rezervasyon için son tarih; 22 Ağustos 2011 - 06:00
Etkinlik  -  Antalya Kaş
 
Sona Erdi. Benzer tur ve etkinlikler...
Facebook    Twitter    LinkedIn    FriendFeed

Etkinliklere katıldıkça birikecek millerinizle, tercih edeceğiniz etkinliklere ücretsiz katılma imkanına ulaşırsınız. Mil sistemi hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

Kazanacağınız Ödül Mil : 446

» Etkinlik / Tur Ayrıntıları



Etkinlik Tanımı
Ramazan bayramında Türkiye?nin en güzel dalış noktalarından biri olan Kaş? a gidiyoruz.

Genel Etkinlik Bilgisi
Ramazan bayramında Türkiye?nin en güzel dalış noktalarından biri olan KAŞ? a gidiyoruz. Güzel dalışlar yaparak su altı güzelliklerini keşfedecek, safari ve tekne turu yaparak da Xanthos? u gezecek ve tarihi hakkında bilgi edinecek, Saklıkent kanyonunu gezecek, Patara ve Kaputaş plajlarında denizle buluşacak, Kekova koylarında teknemizden denize atlayacak ve Batık şehrin üzerinden bir bakış atacağız.

Etkinlik Programı
26 Ağustos 2011 Cuma: Saat 22:00? de klimalı ve lüks aracımızla İstanbul ? Kaş yolculuğumuz başlayacaktır. Yaklaşık olarak 12 saatlik bir yolculuğumuzun ardından Antalya ? Kaş? a varmış olacağız.
27 Ağustos 2011 Cumartesi : Kaş merkez?de yer alan pansiyonumuza varmamızın ardından güzel bir kahvaltı yaparak güne merhaba diyeceğiz. Öğleden sonra Kaş merkezde yer alan dalış teknemizden 1 adet dalışımızı yapacağız. Akşam ise serbest zaman olacaktır. Dileyen arkadaşlarımızla birlikte yemek yiyerek, küçük bir Kaş gezintisi yapacak ve ardından da Kaş gecelerinde eğleneceğiz.
28 Ağustos 2011 P azar : Kaş merkezde yer alan dalış teknemizden 2 adet dalışımızı yapacağız. Akşam ise serbest zaman olacaktır. Dileyen arkadaşlarımızla birlikte yemek yiyerek, küçük bir Kaş gezintisi yapacak ve ardından da Kaş gecelerinde eğleneceğiz.
29 Ağustos 2011 Pazartesi : Xanthos, Saklıkent, Patara ve Kaputaş safari turu. Sabah jeeplerimize bindikten sonra Likya medeniyetinin en önemli merkezi ve idari başkenti olan Xanthos? u rehberimiz eşliğinde ziyaret edeceğiz. Ardından soğuk suların içinden geçerek Saklı Kent Kanyonuna gireceğiz. Kanyonun yüksek duvarlarının sağladığı gölge alanda serin ve keyifli bir yürüyüşün sonrasında Batı Torosların eteğinde öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Ardından çamur banyosu yaparak önce Patara sonra da Kaputaş plajlarında yüzme molası veriyoruz. Bu güzel gezimiz esnasında su savaşları ile de eğlencenin doruklarına varıyoruz. Gün sonunda eğlenmiş olarak Kaş merkeze geri dönüyoruz. Akşam ise serbest zaman olacaktır. Dileyen arkadaşlarımızla birlikte yemek yiyerek, küçük bir Kaş gezintisi yapacak ve ardından da Kaş gecelerinde eğleneceğiz.
30 Ağustos 2011 Salı: Bayramlaşmanın ardından Kaş merkezde yer alan dalış teknemizden 2 adet dalışımızı yapacağız. Akşam ise serbest zaman olacaktır. Dileyen arkadaşlarımızla birlikte yemek yiyerek, küçük bir Kaş gezintisi yapacak ve ardından da Kaş gecelerinde eğleneceğiz.
31 Ağustos 2011 Çarşamba: Haftanın yorgunluğunu atmak ve gece eğlencesinde tükenen enerjimizi toparlamak adına sabah serbest zaman olacaktır. Öğleden sonra 1 adet dalışımızı yapacağız. Akşam ise serbest zaman olacaktır. Dileyen arkadaşlarımızla birlikte yemek yiyerek, küçük bir Kaş gezintisi yapacak ve ardından da Kaş gecelerinde eğleneceğiz.
1 Eylül 2011 Perşembe: Kekova & Batık Kent Tekne Turu? Klimalı, rahat araçlarımızla ve rehberimiz eşliğinde, kısa süren bir yolculuktan sonra Üçağız koyuna varacağız. Bu küçük balıkçı koyunda teknemize binip Kekova seyrimize başlıyoruz. Bu turda yapmamız gereken çok basit: Kekova? nın en güzel koylarında yüzme molaları verip, Akdeniz? in, Kekova? nın, teknenin, yüzmenin, teknemizde hazırlanıp sunulacak mükemmel bir yemeğin keyfini çıkarmak olacaktır. Akşam ise serbest zaman olacaktır. Dileyen arkadaşlarımızla birlikte yemek yiyerek, küçük bir Kaş gezintisi yapacak ve ardından da Kaş gecelerinde eğleneceğiz.
2 Eylül Cuma: Son günümüzü serbest olarak geçirecek ve dönüş yolculuğumuzda trafik sorunuyla karşılaşmamak adına öğleden sonra (akşam üzeri) İstanbul yolculuğumuz başlayacaktır.
3 Eylül Cumartesi günün ilk ışıkları ile İstanbul? a varacağız.


Gereksinimler
1. Deniz kıyafeti (mayo)
2. Havlu
3. Güneş kremi
4. Mevcut ise dalış malzemeleriniz


Acente Notu
Kaş, Dünya turizminin önemli kentlerinden birisi olan Antalya' nın güzel bir ilçesidir. Merkez nüfüsu 7.000? dir. Antalya' ya 200 km uzaklıktadır. Deniz kıyısında küçük bir sayfiye yeridir. Hemen 3 mil uzaklıkta Yunanistan'ın Meis adası ile komşudur. Etrafı tamamen yeşil maki topluluğu ile örtülüdür. Isı derecesi hiç bir zaman sıfırın altına düşmez.
Arkeolojik buluntularla kanıtlanan Habesos adı, antik kentin en eski adıdır. Antik kent tarihte Antiphellos ismi ile anılmıştır. Karia ve Likya Bölgeleri arasındaki bağlantıyı sağlayan yolların kesişme noktasında bulunan Antiphellos, aynı zamanda bir ticaret limanıdır. Makedonya Kralı Büyük Iskender' in, Anadolu seferi sırasında krallığın egemenliği altına girmiştir. İskender' in genç yaşta ölümünden sonra bölge, Seleukoslar' la Ptolemaioslar arasında el değiştirmiştir.


Önemli Notlar
Aracımız belirtilen saatte harekete geçer. Kişisel nedenlerle hareket saatinin kaçırılması ve isteğe bağlı olarak dalışların yapılamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

Fiyata Dahil Olanlar
Fiyata Dahil Olanlar;

1. Dalışlarda kullanılacak komple ekipman kirası
2. Tekneden toplam 6 dalış
3. Ulaşım
4. Klimalı odalarda 6 gece kahvaltı dahil konaklama
5. Saklıkent ve Kekova turlarında öğle yemeği fiyata dahildir


Fiyata Dahil Olmayanlar
Fiyata Dahil Olmayanlar;
1. Yolculuk sırasında yapılacak kişisel harcamalar
2. Öğle ve akşam yemekleri ile diğer kişisel harcamalar
3. Fiyata dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm harcamalar


Konaklama
Konaklama;

Oda kahvaltılı otel konaklama


Etkinlik / Tur Tipi
Dalış / Scuba, Dalış Kursu, Eğlence

Turda Gezilecek Yerler
Antalya Kaş

Tur Katılım Noktaları
İstanbul, İncirli Boyner, Bakırköy, İstanbul, 26 Ağustos 2011 - 22:00
İstanbul, Taksim Akm Önü, Beyoğlu, İstanbul, 26 Ağustos 2011 - 22:30
İstanbul, Kadıköy Evlendirme Dairesi, Kadıköy, 26 Ağustos 2011 - 22:50


» Facebook Paylaşımları & Yorumlar




» Etkinlik / Tur Tarih Bilgileri


Etkinlik/Tur Başlangıç Günü / Saati : 26 Ağustos 2011 - 22:00
Etkinlik/Tur Bitiş Günü / Saati : 3 Eylül 2011 - 07:00
Rezervasyon İptali İçin Son Tarih : 15 Ağustos 2011 - 06:00
Rezervasyon Bitiş Günü / Saati : 22 Ağustos 2011 - 06:00


© 2010 - 2018 BreakOutdoor.com - Tüm Hakları Saklıdır Bu sayfa 0.28 saniyede oluşturuldu ve
0.28
saniyede gösterildi