Hoş Geldin! | Oturum Aç | Hesap Aç | Ödül Mil Programı | Tavsiye Et Ödül Mil Kazan
« Ana sayfa

   
-
Rezervasyon için son tarih; 7 Temmuz 2011 - 06:00
Etkinlik  -  kaş
 
Sona Erdi. Benzer tur ve etkinlikler...
Facebook    Twitter    LinkedIn    FriendFeed

Etkinliklere katıldıkça birikecek millerinizle, tercih edeceğiniz etkinliklere ücretsiz katılma imkanına ulaşırsınız. Mil sistemi hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

Kazanacağınız Ödül Mil : 392

» Etkinlik / Tur AyrıntılarıEtkinlik Tanımı
Akdeniz'in masmavi sularında tekne turu, dalış ve sea kayak, Beydağları'nda kanyoning ve dağ bisikleti, isteyene yamaç paraşütü ve horse riding...

Genel Etkinlik Bilgisi
Bu turda birçok aktivite mevcut.
Sea Kayaking
Canyoning
Dalış
Mountain Biking
Tekne gezisi
Paragliding
Horse Riding
ve diğerleri...

Tatilinde sakin bir ortamı ve standart hizmetlerden farklı olarak kişiye özel hizmeti arayanlar,

Fiziksel olarak az yorucu ama zihinsel olarak çok dinlendirici aktivitelerden keyif alacağını düşünenler,

Fotoğraf ve videoya ilgi duyanlar, Kaş'ın tarihi ve doğal güzelliklerini görmek isteyenler,

Denizden korkmayanlar ve deniz tutmayanlar.

Tura katılımda bir yaş sınırlaması yoktur.

Aktivitelere katılımda tavsiye edilen minimum yaş 12?dir. Aktivitelere katılamayan çocukların gün boyunca sorumlulukları yine aileden birine ait olacağından dolayı çocuğunuzun fiziksel ve mental yeterliliğini lütfen göz önünde bulundurularak değerlendirin.

Turlarımıza genelde 20-35 yaş arası ağırlıkta yaş grubu katılmakla birlikte bu yaş aralığı 15-55 arasında değişmektedir.


Etkinlik Programı
1. Gün: Kaş'a varış. 3 yıldızlı klimalı havuzlu otele yerleşme. Serbest zaman. Denize girerek vakit geçirebilirsiniz.

2. Gün: Seakayak
Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra 45 dakikalık bir yolculuktan sonra Üçağıza varıyoruz.
Rehberiniz yaklaşık yarım saat süren bir brifing veriyor. Kayaka nasıl binilir, nasıl inilir, devrilirse ( ki pek devrilmiyor) ne yapmanız gerekir, kürek nasıl tutulur, kürek nasıl çekilir, dümen nasıl kullanılır konularını içeren brifingden sonra herkey kayaklara biniyor ve kürek çekmeye başlıyoruz. İlk önce Tersane koyuna gidiliyor ve burada yüzme molası veriliyor. Ardından Batık şehir üzerinde Kaleköy' e doğru yol alınıyor. Kaleköy'de limanda verilen yarım saatlik molada Kale'yi gezebilir veya limandaki cafelerde dinlenebilirsiniz. Ardından saat 14.00 civarı sea kayak macerası bitiyor. Molalarla birlikte toplam kürek çekme süresi 4 saat. Aktiviteden sonra öğle yemeği ve Kaş'a transfer.
Bütün teknik ekipman tarafımızdan verilmektedir. Katılımcılar şort, t shirt, ıslanacak bir ayakkabı, şapka, su getirmeli; gözlük kullananlar gözlüklerini bağlamalıdır. ( K;Ö dahil )
Sea-kayaking, Kekova batık şehrini keşfetmek için en ideal sportif aktivitedir. Her türlü tatil telaşından uzak, Akdeniz?in berrak sularında 2000 yıl önce oluşan büyük bir depremden etkilenerek suyun altına gömülmüş ve zamanın aşımına uğramadan günümüze kadar gelen bu mirasın içinde kürek çekerek tatilinize ayrı bir keyif katın!
Bölgenin sit alanı olması, burada yüzmeyi ve dalmayı imkansız kılsa da sea-kayaklarla batık şehrin her noktasına ulaşmak mümkün!
Mola vermek için durduğumuz Simena ve 2000 yıllık kalesi muhteşem manzarasıyla Akdeniz? de bize unutulmaz bir keyif yaşattırır. (K,Ö)

3. Gün: Canyonning.
Mevsime ve su durumuna göre 4 ayrı kanyondan birini seçiyoruz. Önce araçla kanyona transfer. Yarım ila bir buçuk saat arasında sürebilir.
Wet suit ve kemerler giyilir. İpler yardımıyla su akan vadilerden mağaracılık teknikleri kullanılarak geçilir. Öğle yemeği piknik olarak alınır. Akşamüstü faliyetten sonra Kaş'a dönülür . Bütün teknik ekipman tarafımızdan verilmektedir.
Canyoning bizce Kaş'ta yapılan en adrenalin dolu aktivite. Rehberleriniz size kullanacağınız malzemeler ile bilgiler verecek lütfen iyi dinleyin. Güvenlik bu aktivitede en önemli nokta. Eğer rehberinizin talimatlarına uyarsanız kolay ve sorunsuz bir şekilde eğlene eğlene bu aktiviteyi bitirirsiniz. Malzemelerin kullanımını gözünüzde çok büyütmeyin zaten çoğunu rehberiniz ayarlayacak. Bağımlılık yapacağına şimdiden emin olabilirsiniz.

Katılımcılar şort, t shirt ( mümkünse pamuklu değil ), ıslanacak bir ayakkabı, su getirmeli, gözlüklüler gözlüklerini bağlamalıdır. ( K;Ö)

4. Gün: Discover Scuba.
Daha önce hiç dalış yapmamışlar için Padi Open Water sertifikasının ilk bölümü olan Discover Scuba yapılıyor. Bu program iki set halinde yapılmaktadır.
Siz sabah veya öğleden sonra seçeneklerinden birini seçiyorsunuz.Tekne 09:30'da kalkar. Kaş'ın yakın çevresinde 25 in üzerinde dalış bölgesi var.
Buralara ulaşma süreleri 15 dakikayla 45 dakika arasında değişiyor. 12:30 civarında Kaş'a geri dönüyoruz. Öğleden sonra dalmak isteyenler 14:20 de tekrar teknede olmalılar .
Dalış esnasında dalışınız başlamadan önce veya sonra yüzebilirsiniz.
Tüp, wet suit, ağırlık kemeri gibi bütün teknik malzeme tarafımızdan verilmektedir. Katılımcılar mayo veya şort getirmelidirler. ( K )

5.Gün : Dağ Bisikleti
Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de , doğayla içiçe olmayı tercih eden insanlar tarafından büyük rağbet gören bir spordur .
Program günü 09:00?da hareket. 45 dakikalık bir transferle 900 metre yüksekliğe çıkıyoruz. Çoğu kuş bakışı deniz manzaralı 40 km?lik bir yoldan Kaş merkezine iniyoruz. Yolun büyük bir kısmı yokuş aşağı ve toprak. Uzun çıkışlarda istenirse destek aracına binilebilir. Öğle yemeği tur bitiş noktasında köy evinde alınıyor. Teknik ekipman tarafımızdan sağlanmaktadır. (K,Ö)

6. Gün: Tekne turu.
Kaş'tan başlayarak küçük adalar, Limanağzı turu. ( K ) Sabah saat 09.30 dan akşam 17.00 ye kadar süren tekne gezisinde 3-4 koy geziliyor ve hepsinde yüzme molası veriliyor. Kaş'ın koyları çok temiz ve berrak bir suyu var. Öğle yemeği teknede yeniyor ve genelde balık veriliyor. Doyurucu ve leziz yemekler.(K.Ö)

7. Gün: Turumuzun son günü. Dönüş saatinize göre, isteyen Kaş'ta değişik aktivitelere katılabilir. Örneğin Paragliding yapabilir, Dalış yapabilir veya günü plajda tamamlayabilir.
Oteli boşaltma saati 13:00 olmasına rağmen duş imkanı sağlanacaktır. Paragliding için lütfen fiyat sorunuz.( K )

Not: K: Kahvaltı, Ö: Öğle Yemeği


Gereksinimler
Fiziksel problemi olmayan herkes katılabilir. Yani tecrübe gerektirmez. Aktivitelerin tamamına katılma zorunluluğunuz yok. İstediğiniz aktiviteyi programdan çıkarabilirsiniz. Yada istediğinizi peşpeşe yapabilirsiniz.

Acente Notu
Sürekli kullandığınız ilaçlarınız varsa almayı unutmayın.

Turumuza katılan herkese talep edildiği ve pirimi ödendiği takdirde tarafımızca sigorta yaptırılır. İsteyenler farkını ödeyerek limitleri yükseltebilir veya sigorta yapan firmanın asistance hizmetlerinden faydalanabilir. Yine primleri ödemek koşulu ile hava ambulansı klozu eklenebilir. Bu talebinizi tura kayıt sırasında belirtmeniz gerekmektedir.


Önemli Notlar
Bu bir haftada katılacağınız aktivitelerde hem eğlenecek hem de Türkiye'nin en güzel köşelerinden biri olan Kaş'ı karadan ve denizden tamamen tanımış olacaksınız.

Ayrıca bize danışarak program üzerinde değişiklik yapabilirsiniz, sunduğumuz aktivite programlarını birlikte düzenleyebiliriz. Yani bu program gün sayısı, konaklama tipi ve içerdiği aktiviteler bakımından komple değiştirilebilir. Kendinize özel bir tatil planı yapabilirsiniz.

Bireysel olarak katılabileceğiniz bu aktivite programına ailenizle de katılabilirsiniz.

Aktivitelerde kullanılan tüm ekipmanlar ücretsiz olarak temin edilir.


Yanında Getir
Sandalet, spor ayakkabı, mayo, şapka, güneş kremi ve kişisel malzemeler. Güneşten korunmanızda fayda var. Islanmasında sorun olmayacak spor giysiler (şort, t-shirt).

Fotoğraf makinanızı unutmayın!.

Aktivitelerde kamera, sigara yada ilaç taşımak istiyorsanız su geçirmez bir çanta işinize yarar.


Fiyata Dahil Olanlar
Profesyonel rehberlik hizmeti
Sea kayaking
Canyoning
Discover Scuba (dalış)
Tekne gezisi
Mountain biking (bisiklet)
Konaklama
Kahvaltı (6), öğle yemeği (3)
Ara transferler
Tüm geziler
Profesyonel rehberlik,
Teknik malzemeleri
KDV
İkramlar


Fiyata Dahil Olmayanlar
Kaş'a ve Kaş'tan ulaşım,
Oteldeki ekstralar,
Soğuk içecekler,
Akşam yemekleri,
3 öğle yemeği,
Paragliding,
Havaalanı transferleri


Konaklama
6 gece 7 gün

Konaklama için istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Tur fiyatı 2 yıldızlı klimalı ve havuzlu otel için çıkarılmıştır.
İlk alternatifler Oreo Otel ve Arpia Oteldir. Buralarda yer olmaması durumunda alternatif tesisler sunulacaktır.

Farklı sınıf otel seçiminizden doğacak farklar fiyattan düşülür veya fiyata eklenir.


Ulaşım
Şehirlerarası ulaşım uçaktır. İsterseniz kendi imkanınızla da ulaşabilirsiniz.Acentamız size uçak biletleri konusunda yardımcı olacaktır.

Turdaki ara transferler klimalı araçlar ile yapılmaktadır.

Dalaman Havaalanından yapılacak transferlerde fark fiyata eklenecektir.

Dönüş günü çok erken saatlerde olan uçaklar için özel transfer gerekebilir. Kaş-Antalya havaalanı transferi 2 saat civarı sürmektedir


Yemek
Kahvaltı fiyata dahildir.
Bisiklet, Seakayak ve Canyoning aktivitelerinde öğle yemekleri fiyata dahildir.

Tekne ve scuba aktivitelerinde öğle yemekleri ve akşam yemekleri fiyat haricidir.


Etkinlik / Tur Tipi
Multi Aktivite

Turda Gezilecek Yerler
kaş

Tur Katılım Noktaları
İstanbul, Uçak ile, 10 Temmuz 2011 - 08:00


» Facebook Paylaşımları & Yorumlar
» Etkinlik / Tur Tarih Bilgileri


Etkinlik/Tur Başlangıç Günü / Saati : 10 Temmuz 2011 - 08:00
Etkinlik/Tur Bitiş Günü / Saati : 16 Temmuz 2011 - 20:00
Rezervasyon İptali İçin Son Tarih : 8 Temmuz 2011 - 06:00
Rezervasyon Bitiş Günü / Saati : 7 Temmuz 2011 - 06:00


© 2010 - 2018 BreakOutdoor.com - Tüm Hakları Saklıdır Bu sayfa 0.21 saniyede oluşturuldu ve
0.21
saniyede gösterildi