Hoş Geldin! | Oturum Aç | Hesap Aç | Ödül Mil Programı | Tavsiye Et Ödül Mil Kazan
« Ana sayfa

   
-
Bu etkinlik kontenjan bazlı bir etkinlikdir. Ayrıntılar...
Etkinlik  -  Yuvacık
 
Sona Erdi. Benzer tur ve etkinlikler...
Facebook    Twitter    LinkedIn    FriendFeed

Etkinliklere katıldıkça birikecek millerinizle, tercih edeceğiniz etkinliklere ücretsiz katılma imkanına ulaşırsınız. Mil sistemi hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

Kazanacağınız Ödül Mil : 56

» Etkinlik / Tur AyrıntılarıEtkinlik Tanımı
Doğa yürüyüşleri açısından çok zengin bir bölge olan Yuvacık'taki bu turumuzda kısa keyifli bir doğa yürüyüşü hemde atv safari ile macera yaşayabilirsiniz.

Genel Etkinlik Bilgisi
Öncelikle güne derelerin üstündeki kamelyalarda keyifli bir şekilde köy kahvaltısı ile başlıyoruz. Kahvaltı ardından katılımcılarımız 6'lı gruplar halinde 1 saatlik atv safari etkinliğine başlıyor

Etkinlik Programı
Doğa yürüyüşleri açısından çok zengin bir bölge olan Yuvacık'taki bu turumuzda kısa keyifli bir doğa yürüyüşü hemde atv safari ile macera yaşayabilirsiniz.
Öncelikle güne derelerin üstündeki kamelyalarda keyifli bir şekilde köy kahvaltısı ile başlıyoruz. Kahvaltı ardından katılımcılarımız 6'lı gruplar halinde 1 saatlik atv safari etkinliğine başlıyor. Yaklaşık 10 dakika süren araç kullanımı ve güvenlik kurallarını içeren eğitimin ardından belirlenen sıramıza göre rehber atv önderliğinde parkura çıkıyoruz. Parkur 1 saat sürmektedir. Orman içi toprak yoldan ve patikalardan oluşan parkurda kayın ve meşe ağaçları altında ilerleyecek, köprülerden,derelerden geçecek ve Samanlı dağlarının eteklerinin eşsiz manzaraları için fotoğraf molaları vereceğiz. Atv safari etkinliğimizi tesislere geri dönerek sona erdiriyor ve öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek molasından sonra 1,5 saat sürecek olan doğa yürüyüşüne başlıyoruz. Servetiye köyü'ne minibüslerimizle transfer olduktan sonra Soğukpınar şelalesinde fotoğraf molası veriyoruz. Molanın ardından harika bir manzara eşliğinde bir saatlik yürüyüş sonunda Kirazdere'ye iniyoruz. Kirazdere'den Yuvacık Barajına kadar olan yürüyüş sırasında Karadeniz'i andıran birbirinden şirin ahşap evler ve rengârenk çiçekler bizlere güzel manzaralar sunmakta. Mevsim durumuna göre irili ufaklı küçük şelale ve büvetler bizlere hoş anlar yaşatacaktır. Tesislere geri dönüp yorgunluk çaylarımızı içip dere üstündeki salıncaklarda sallanabilir, hamaklarda keyif yapabilirsiniz. İstanbul'a dönüş için yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saat süren yolculuğumuzun ardından sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz. Başka bir gezide görüşmek üzere.


Fiyata Dahil Olanlar
Ulaşım, Milli Park girişi, Sabah köy kahvaltısı, Atv Safari, Doğa yürüyüşü, Rehberlik dâhildir.

Fiyata Dahil Olmayanlar
Öğle ve Akşam yemekleri, belirtilenlerin dışındaki harcamalar hariçtir.

Etkinlik / Tur Tipi
Fotoğraf Gezisi, Safari, Yürüyüş / Trekking

Turda Gezilecek Yerler
Yuvacık

Tur Katılım Noktaları
İstanbul, İncirli Boyner, Bakırköy, İstanbul, 19 Haziran 2011 - 07:00
İstanbul, Kadıköy Evlendirme Dairesi, Kadıköy, İstanbul, 19 Haziran 2011 - 08:00


» Facebook Paylaşımları & Yorumlar
» Etkinlik / Tur Tarih Bilgileri


Bu etkinlik kontenjan bazlıdır. Kontenjan bazlı etkinlikler gerekli minimum katılımcı sayısına ulaşılanca gerçekleşir veya bu sayıya ulaşılmamış ise önceden belirlenmiş süre kadar ileri bir tarihe ertelenir.

Ayrıca; eğer yapmak istediğiniz bir etkinlik var ise lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçin. En iyi şartlarda sizin için bir etkinlik oluşturalım. Bu etkinliği sosyal ağlarınızda ( Örneğin: Facebook, Twitter ) arkadaşlarınız ile paylaşarak gerçekleştirme imkanı yakalayabilirsiniz.
 
Etkinlik/Tur Başlangıç Günü / Saati : 19 Haziran 2011 - 07:00
Etkinlik/Tur Bitiş Günü / Saati : 19 Haziran 2011 - 20:00
Rezervasyon İptali İçin Son Tarih : 17 Haziran 2011 - 06:00


© 2010 - 2018 BreakOutdoor.com - Tüm Hakları Saklıdır Bu sayfa 0.49 saniyede oluşturuldu ve
0.49
saniyede gösterildi