Hoş Geldin! | Oturum Aç | Hesap Aç | Ödül Mil Programı | Tavsiye Et Ödül Mil Kazan
« Ana sayfa

   
-
Rezervasyon için son tarih; 8 Temmuz 2011 - 06:00
Etkinlik  -  Köprülü Kanyon
 
Acente Tarafından Askıya Alındı. Benzer tur ve etkinlikler...
Facebook    Twitter    LinkedIn    FriendFeed

Etkinliklere katıldıkça birikecek millerinizle, tercih edeceğiniz etkinliklere ücretsiz katılma imkanına ulaşırsınız. Mil sistemi hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

Kazanacağınız Ödül Mil : 257

» Etkinlik / Tur AyrıntılarıEtkinlik Tanımı
Doğa ile iç içe olan köprü çayının kenarında bulunan tesisimizde çadırlı konaklama hizmeti verilmektedir.

Genel Etkinlik Bilgisi
Köprü çayının yanı başında bulunan çadırlarımız da, gündüz adrenalin dolu raftingi yakından izleme olanağının yanında, çınar ağaçları arasında hamak keyfi, tarih, doğa ve akarsuyu ile akşam yapılan eğlenceler, sıcak bir kamp ateşi etrafında yeni dostluklar edinecek, bu ortam da sohbete doyamayacaksınız.

Otelden Köprülü Kanyon Milli Parkı'na hareket, GÖKCESU tesislerine varış, bölge ve turlarla ilgili brifing; 1.gün : Rafting, 2.gün : Abseiling, 3.gün : Kanyoning, 4.gün : Köy turu/Trekking, 5. gün : Jeep Safari, 6.gün: At turu, 7.gün : ATV motor turu/ Ormanda yürüyüş.


Etkinlik Programı
Antalya Havaalanı ve Otogarında gelen misafirlerimizi karşıladıktan sonra tesislerimize hareket ediyoruz.

1.gün:
Rafting turu : Tura katılacak olan misafirlere sigorta formları imzalattırılır. Rafting için gerekli brifing sonrası tura başlanır. Değişik küçük kanyonların ve mola yerlerinin geçilmesinden Sonra rafting turu yaklaşık 17:00 civarlarında sona erer. Daha sonra grup otobüsle kampa geri döner, akşam yemeğinde gruba katıldıkları rafting turu izletilir. Akşam kamp ateşi etrafında müzik ve eğlence...

2.gün:
Abseiling : Sabah kahvaltısından sonra Gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra sigorta formları doldurulur,ve parkurumuz olan atılgan deresine hareket edilir. Apseiling için Atılgan Deresi'ne giden grup burada doğa harikası bir manzara ile karşılaşır. Kanyon içerisindeki doğal göletler, kayalardan fışkıran çam ağaçları katılımcılara değişik bir atmosfer yaşatmaktadır. Gerekli infolar anlatıldıktan sonra 15 mt olan birinci parkurda ipli inişler başlar. Birinci parkur sonunda misafirlere piknik tarzında öğle yemeği ikram edilir. Yemekten sonra 40 mt lik olan 2. parkurda inişler tamamlandıktan sonra camp alanına dönüş yapılır.

3.gün
Kanyoning : Sabah kahvaltısından sonra kanyoning için sigorta formları doldurulur. Kanyoning için gerekli malzemeler alınıp ve giyildikten sonra parkurumuz olan kanyon girişine hareket edilir.(eşek köprüsü). Burada misafirlere profesyonel rehberler tarafından info verilir ve kanyona giriş yapılır. Tur kanyonun içerisinde yürüyerek, yüzerek, atlayarak gerekse kısa ipli inişler ile geçilir. Misafirlerimizin Kanyoning de unutamayacağı anılar ve tecrübe sahibi olacaklardır. Öğle yemeği kanyon içerisinde piknik olarak verilir.( Hava şartlarının uygun olması dikkate alınır)

4.gün:
Köy turu / Trekking :

Köy turu : Kamp merkezinden yöre rehberleri eşliğinde araçlara binilerek Selge antik köyüne harekât edilir. Selge antik köyünün girişinde araçlardan inilerek infolarla köy evleri, okul, antik roma kalıntılarına ve tiyatrosu, köy içerisinde bulunan çeşitli tarihi kalıntılar, köy bahçeleri gezildikten sonra köy evinde çay ve öğle yemeği molası verilir. Yemekten sonra gerekli infolar anlatılır ve trekking turuna başlanır.


Trekking : . Şeytan Kayalar veya Adam Kayalar diye adlandırılan yerlerden geçtikten sonra Köprülü Kanyon Milli Parkı'nı 1.100 metreden kuşbakışı izleyen grup daha sonra çobanların kullandığı keçi yolundan aşağıya 150 rakımdaki nehir kıyısına iner. Burada nehir suyu yeraltına batmakta ve ileride tekrar yeryüzüne çıkmaktadır. Romalılar döneminden kalma Zeytinyağı Fabrikası kalıntılarının yanından geçen grup Gök Tevfik Amca'nın evinde moladan sonra araçla kampa geri döner.

5.gün:
Jeep Safari : sabah kahvaltısından sonra misafirlerin gebiz jip safari tesisine transferi gerçekleştirilir. Tura katılımcılar sigorta poliçe şartları anlatılır, imzalattırılır. Aktivite hakkında bilgi verilir. Misafirler Jiplere yerleştirilir harekât edilerek (offroad parkuru) akça pınar köyü geçildikten sonra, Uçan su şelalesi ne intikal edilir. Doğal Uçan su şelalesini izleme ve yüzme molası. Uçansa şelalesinden çetince alabalık çiftliğine intikal edilir. Çetince de öğle yemeği molası verilir. Öğle yemeğinden sonra Gebiz jip safari tesislerine dönüş yapılır.

6.gün: (KUNDU/ANTALYA)
At turu : Antalya Kundu, Aksu nehrinin kıyısında bulunan tesisimiz. Size ata binme ve kano yapma imkanı sunmaktadır. Sabah kahvaltı dan sonra keyifli bir at sürüşünden sonra,(daha önce biniş yapmayanlar seyis eşliğinde biner.) nehir kıyısındaki restaurant mızda öğle yemeği. Yemekten sonra deniz kıyısına kano turu Akşam yemeğinden sonra kamp ateşi ve eğlence.

7.gün: (KUNDU/ANTALYA)
Ormanda Yürüyüş: sabah kahvaltısından sonra, orman içinde yürüyüş (Köy içine veya grubun isteğine göre deniz kenarına) öğle yemeğinden sonra vedalaşma ve dönüş.


Fiyata Dahil Olanlar
Kamp konaklama, sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği, aktiviteler, sigorta ve rehberlik hizmetleri, kamp malzemeleri.

Fiyata Dahil Olmayanlar
Antalya'ya Ulaşım,
Özel harcamalar.


Konaklama
Kamp Çadırı Konaklama...

Yemek
Sabah Kahvaltısı;
Çay/Nescafe, Kaşar, Salam, Sosis, Reçel, Tereyağı, Peynirli Yumurta, Peynir, Meyve, Domates, Salatalık, Meyve Suları, Ekmek

Yemekler;

Türk Mutfağı'ndan alınmış tercihli yemekler ve ızgara çeşitleri


Rehber Bilgisi
Konusunda uzman, sertifikalı ve ilk yardım eğitimi almış rehberlerdir.

Etkinlik / Tur Tipi
Eğlence, Kamp, Rafting, Tırmanış, Yürüyüş / Trekking

Turda Gezilecek Yerler
Köprülü Kanyon ( Manavgat, Antalya, Akdeniz Bölgesi )

Tur Katılım Noktaları
Antalya, Antalya Otogarı Geliş Saatinize Göre Karşılanacaksınız, 9 Temmuz 2011 - 08:00
Antalya, Antalya Havaalanı Geliş Saatinize Göre Karşılanacaksınız, 9 Temmuz 2011 - 08:00


» Facebook Paylaşımları & Yorumlar
» Etkinlik / Tur Tarih Bilgileri


Rezervasyon İptali İçin Son Tarih / Saat bilgisi %100 geri ödeme yapılacak son tarihtir. Bu tarihten sonra etkinlik / tur iptal şartları uygulanacaktır.

Etkinlik/Tur Başlangıç Günü / Saati : 9 Temmuz 2011 - 09:00
Etkinlik/Tur Bitiş Günü / Saati : 15 Temmuz 2011 - 18:00
Rezervasyon İptali İçin Son Tarih : 29 Haziran 2011 - 06:00
Rezervasyon Bitiş Günü / Saati : 8 Temmuz 2011 - 06:00


© 2010 - 2018 BreakOutdoor.com - Tüm Hakları Saklıdır Bu sayfa 0.36 saniyede oluşturuldu ve
0.36
saniyede gösterildi