Hoş Geldin! | Oturum Aç | Hesap Aç | Ödül Mil Programı | Tavsiye Et Ödül Mil Kazan
« Ana sayfa

   
-
Rezervasyon için son tarih; 14 Nisan 2011 - 17:00
Etkinlik  -  Yuvacık
 
Sona Erdi. Benzer tur ve etkinlikler...
Facebook    Twitter    LinkedIn    FriendFeed

Etkinliklere katıldıkça birikecek millerinizle, tercih edeceğiniz etkinliklere ücretsiz katılma imkanına ulaşırsınız. Mil sistemi hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

Kazanacağınız Ödül Mil : 56

» Etkinlik / Tur AyrıntılarıEtkinlik Tanımı
Doğa yürüyüşleri açısından çok zengin bir bölge olan Yuvacık'taki bu turumuzda kısa keyifli bir doğa yürüyüşü hemde atv safari ile macera yaşayabilirsiniz.

Genel Etkinlik Bilgisi
Doğa yürüyüşleri açısından çok zengin bir bölge olan Yuvacık'taki bu turumuzda kısa keyifli bir doğa yürüyüşü hemde atv safari ile macera yaşayabilirsiniz.

Etkinlik Programı
Doğa yürüyüşleri açısından çok zengin bir bölge olan Yuvacık'taki bu turumuzda kısa keyifli bir doğa yürüyüşü hemde atv safari ile macera yaşayabilirsiniz.
Öncelikle güne derelerin üstündeki kamelyalarda keyifli bir şekilde köy kahvaltısı ile başlıyoruz. Kahvaltı ardından katılımcılarımız 6'lı gruplar halinde 1 saatlik atv safari etkinliğine başlıyor. Yaklaşık 10 dakika süren araç kullanımı ve güvenlik kurallarını içeren eğitimin ardından belirlenen sıramıza göre rehber atv önderliğinde parkura çıkıyoruz. Parkur 1 saat sürmektedir. Orman içi toprak yoldan ve patikalardan oluşan parkurda kayın ve meşe ağaçları altında ilerleyecek, köprülerden,derelerden geçecek ve Samanlı dağlarının eteklerinin eşsiz manzaraları için fotoğraf molaları vereceğiz. Atv safari etkinliğimizi tesislere geri dönerek sona erdiriyor ve öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek molasından sonra 1,5 saat sürecek olan doğa yürüyüşüne başlıyoruz. Servetiye köyü'ne minibüslerimizle transfer olduktan sonra Soğukpınar şelalesinde fotoğraf molası veriyoruz. Molanın ardından harika bir manzara eşliğinde bir saatlik yürüyüş sonunda Kirazdere'ye iniyoruz. Kirazdere'den Yuvacık Barajına kadar olan yürüyüş sırasında Karadeniz'i andıran birbirinden şirin ahşap evler ve rengârenk çiçekler bizlere güzel manzaralar sunmakta. Mevsim durumuna göre irili ufaklı küçük şelale ve büvetler bizlere hoş anlar yaşatacaktır. Tesislere geri dönüp yorgunluk çaylarımızı içip dere üstündeki salıncaklarda sallanabilir, hamaklarda keyif yapabilirsiniz. İstanbul'a dönüş için yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saat süren yolculuğumuzun ardından sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz. Başka bir gezide görüşmek üzere.


Gereksinimler
Önerilen Malzemeler: Boğazlı rahat bir ayakkabı, rahat bir pantolon ya da eşofman (kot pantolon yürüyüş sırasında rahatsız edebilir), şapka, güneş gözlüğü, küçük sırt çantası, yağmurluk, yedek giysiler ve ayakkabı (günlük giysiler olabilir. Her zaman lazım olmayabilir, ama yanınızda bulunmasında fayda var)

Fiyata Dahil Olanlar
Ulaşım, Milli Park girişi, Sabah köy kahvaltısı, Atv Safari, Doğa yürüyüşü, Rehberlik dâhildir

Fiyata Dahil Olmayanlar
Öğle ve Akşam yemekleri, belirtilenlerin dışındaki harcamalar hariçtir

Etkinlik / Tur Tipi
Fotoğraf Gezisi, Paintball, Safari, Yürüyüş / Trekking

Turda Gezilecek Yerler
Yuvacık

Tur Katılım Noktaları
İstanbul, İncirli Boyner, Bakırköy, İstanbul, 16 Nisan 2011 - 07:00
İstanbul, Mecidiyeköy Teknosa, 16 Nisan 2011 - 07:30
İstanbul, Kadıköy Evlendirme Dairesi, Kadıköy, İstanbul, 16 Nisan 2011 - 08:00


» Facebook Paylaşımları & Yorumlar
» Etkinlik / Tur Tarih Bilgileri


Etkinlik/Tur Başlangıç Günü / Saati : 16 Nisan 2011 - 07:00
Etkinlik/Tur Bitiş Günü / Saati : 16 Nisan 2011 - 20:20
Rezervasyon İptali İçin Son Tarih : 14 Nisan 2011 - 17:00
Rezervasyon Bitiş Günü / Saati : 14 Nisan 2011 - 17:00


© 2010 - 2018 BreakOutdoor.com - Tüm Hakları Saklıdır Bu sayfa 0.29 saniyede oluşturuldu ve
0.29
saniyede gösterildi